15 grudnia 2021

Spotkanie wigilijne Okocimskiego

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To magiczny czas, podczas którego dzielimy się z bliskimi radością oraz miłością. 11 grudnia w sobotę odbyło się spotkanie wigilie Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko.

W uroczystości uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia, pracownicy, trenerzy, seniorzy oraz osoby, które w szczególny sposób wspierały Klub i poszczególne drużyny w minionym sezonie. Życzenia i podziękowania dla wszystkich w imieniu Zarządu złożyli Wiceprezes ds. sportowych Marcin Jurkiewicz oraz Wiceprezes ds. organizacyjnych Elżbieta Rysak, życząc wytrwałości, determinacji w dążeniu do celu oraz zdrowia i pogody ducha. Złożyli również podziękowania za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w sprawy Klubowe. W takcie uroczystości każdy mógł porozmawiać i wymienić swoje doświadczenia, cieszyć się swoim towarzystwem oraz spożywać wigilijny poczęstunek.

Spotkaniu towarzyszyła niezwykle radosna, życzliwa, a przede wszystkim rodzinna atmosfera. Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy okazję spędzić czas w tak szczególnym gronie i w duchu Świąt Bożego Narodzenia – mówią Wiceprezesi.

Foto: Maciej Mazur

 

Komentarze