14 listopada 2021

Mateusz Pawłowicz o sobotnim meczu

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -„Już na początku spotkania mogliśmy się cieszyć z prowadzenia, jednak sytuacja Darka Sosnowskiego mimo, że była klarowna to nie udało się jej wykorzystać.

Faktycznie drużyna Tarnovii miała dwie bardzo dobre sytuację na strzelenie bramki. Uważam z kolei, że druga połowa była pod pełną nasza kontrolą, w której stworzyliśmy sobie kilka ciekawych sytuacji strzeleckich. Nie patrząc na sytuację to sam pressing, samo granie w piłkę oraz agresywne wyjście do zespołu w drugiej połowie było bardzo dobre. Uważam, również że fizycznie bardzo dobrze wytrzymaliśmy to spotkanie.

Skończyliśmy spotkania rundy jesiennej z 27 punktami. Zawsze by się chciało więcej mieć ich na koncie. Prowadzę sobie swoje analizy i bardzo szkoda mi dwóch meczów z tej rundy, gdzie powinniśmy zdobyć punkty. Myślę, że nie jest to zły wynik pod kątem wyjściowym  do rundy rewanżowej. Nie zapomnijmy jeszcze, że mamy do rozegrania spotkanie z Jarmutą Szczawnica, które będziemy chcieli zakończyć zwycięstwem.

Przed tym spotkaniem nie trzeba było dodatkowej motywacji. Wiedzieliśmy, że spotkanie będzie cieszyło się sporą ilością kibiców. Chciałem im z tego miejsca podziękować za doping przez całe spotkanie i za obecność na meczu. Zespół Tarnovii jest dobrze nam znany i może ktoś powiedzieć, że to był zwykły mecz, jednak dla obu zespołów było to wyjątkowe spotkanie.

Oczywiście, że dzisiejszy wynik mnie satysfakcjonuje. Strzeliliśmy bramkę, zagraliśmy na „zero z tyłu” więc czego chcieć więcej. Dopisujemy trzy punkty i kończymy ten mecz w dobrych nastrojach. Mamy teraz spokojny tydzień by dobrze przygotować się do meczu w tym roku.”

Komentarze