30 października 2021

Bez rozstrzygnięcia

Sobotnie spotkanie pomiędzy Okocimskim Brzesko, a Limanovią Limanowa nie wyłoniło zwycięzcy, a mecz po 90 minutach gry zakończył się wynikiem 2:2. Spory niedosyt jednak mogą mieć zawodnicy trenera Mateusza Pawłowicza, którzy dwukrotnie cieszyli się z prowadzenia, mimo to musieli podzielić się punktami z rywalem, którzy jeszcze przed przerwą zdołali zdobyć bramki wyrównujące. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali: Dawid Lizak oraz Jakub Baran, z koli trafienia dla gości zdobyli: Kamil Palacz oraz Kacper Czernicki, który ustalił wynik spotkania.

Obecnie zespół Okocimskiego Brzesko ma na swoim koncie 23 punkty co daj mu możliwość zajęcia 7 pozycji w ligowej tabeli.