30 października 2021

Akademia: Spotkanie rocznika 2014

W dniu dzisiejszym na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w ramach rozgrywek MZPN rocznika 2014 odbył się mecz, w którym młodzi zawodnicy AP CANPACK Okocimski mierzyli się z rówieśnikami z klubu sportowego Błękitni Modlnica. Spotkanie rozegrano równolegle na dwóch boiskach w wymierzę czasowym 90 minut.

Jakub Baran (trener AP CANPACK Okocimski): -„Za dzisiejsze spotkanie muszę pochwalić chłopców ponieważ zostawili na boisku dużo zdrowia i siły. Zaangażowanie, wola walki w celu odbioru piłki to nieodzowny element tego sportu, a moim 7 letnim zawodnikom tego nie brakuje. Cieszy też fakt, że elementy trenowane w tygodniu przynoszą rezultaty podczas właśnie takich meczów jak dzisiaj: odważna gra do przodu, gra 1vs1, wykorzystanie szerokości boiska, pokazywanie się na wolnej pozycji, w obronie zawężenie do środka. Przed nami jeszcze wiele ciężkiej pracy by podnosić nasze umiejętności ale budujące jest to jak ta grupa rozwija się z treningu na trening.”

Skład Okocimskiego: Adrian Ropek, Wiktor Michałek, Alan Bryg, Daniel Duch, Franciszek Pałka, Jacek Czechowski, Kamil Dzieński, Hubert Grochola, Kacper Wróbel, Bartosz Koryga, Maksymilian Mądrzyk, Mikołaj Okas, Marek Czyż, Oliwer Woda.
Autorem zdjęć jest Piotr Kościółek.

Komentarze