18 października 2021

Mateusz Pawłowicz o meczu z Glinikiem

Mateusz Pawłowicz (trenera Okocimskiego Brzesko): -” Na początku chciałem podziękować wraz z zespołem za wsparcie jakie otrzymaliśmy dziś od naszych kibiców. Wiemy, że niektórzy na to spotkanie przyjechali specjalnie z zagranicy, za co należy się im duży szacunek.

Uważam, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu pod kątem piłkarskim. Dobrze budowaliśmy akcje oraz dobrze wyglądaliśmy na tle Glinika. Uważam, również, że prowadziliśmy grę w tym spotkaniu. Oba zespoły stworzyły sobie bardzo dobre sytuacje do strzelania bramki, jednak spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Jeżeli chodzi o sam wynik, to nie jest to wynik, który mnie satysfakcjonuje bo niestety gdzieś nam te punkty uciekają. Natomiast po raz kolejny widziałem dużo pozytywów, które rokują pod kątem kolejnego meczu w Słopnicach.  A tam musimy po prostu wygrać.

Glinik miał dziś bardzo groźne sytuacje, ja jednak patrzę na swój zespół, który uważam, że miał dziś kilka bardzo dobrych sytuacji. Jedną z nich miał Darek Sosnowski, który był w sytuacji sam na sam nie zdołał jednak pokonać bramkarza. Dużo szczęścia było również po naszej stronie, jednak patrząc na całe spotkanie to my moglibyśmy cieszyć się z trzech punktów.

Cieszy mnie, że zagraliśmy na „zero z tyłu”, w takiej sytuacji zawsze można coś strzelić i w ten sposób cieszyć się ze zwycięstwa. Cieszy również gra obronna całego zespołu szkoda jednak, że nie udało się strzelić tej jednej bramki.”

Komentarze