4 października 2021

Mateusz Pawłowicz o niedzielnym spotkaniu

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -„Szanujemy dzisiejszy punkt, bo jest on zdobyty na bardzo trudnym terenie. Zespół gospodarzy miał dziś kilka okazji do zdobycia bramki. My też nie byliśmy bez szans, gdybyśmy zachowali troszkę więcej spokoju i dołożyli do tego trochę jakości to moglibyśmy zdobyć bramkę zwycięską. Jednak mimo to uważam, że będzie to bardzo ważny punkty licząc go w końcowym rozrachunku i dziś z tego jesteśmy zadowoleni.

Zdobyliśmy dziś bramkę po bardzo ładnej akcji i tu dużą rolę wykonał Mateusz Cięciwa oraz Dawid Lizak, który wykończył całą akcję. Sytuacji w całym meczu z obu stron może nie było za dużo, ale uważam, że zobaczyliśmy sporo dobrej piłki oraz ładnych kombinacyjnych akcji.

Po raz kolejny wypada mi przed meczem zawodnik, zawodnik bardzo ważny dla zespołu jakim z pewnością jest Olek Ślęczka. Nie jest łatwo tego zawodnika zastąpić, jednak ten skład, ta jedenastka, która wyszła od początku meczu spełniła moje oczekiwania i pokazała się z bardzo dobrej strony.

Wiadomo, że człowiek chciałby więcej. Jestem człowiekiem ambitnym i tych punktów chciałbym mieć zdecydowanie więcej. Uważam, że na tą chwile nie jest to zły wynik. Jest to wynik, który daje nam miejsce i możliwości do walki o górną ósemkę co jest naszym celem w tych rozgrywkach.”

Komentarze