26 września 2021

Okocimski zremisował z Bocheńskim

Podziałem punktów zakończył się mecz pomiędzy Okocimskim Brzesko, a BKS Bochnia, w którym zanotowano wynik 1:1. Pierwszą bramkę w meczu zdobył w pierwszej połowie zawodnik gości Mariusz Łyduch. Gola wyrównującego zanotował z koli Dawid Lizak, który wpisał się na listę strzelców w 55 minucie meczu.

Podział punktów na pewno nie zadowala żadnej z drużyn, jednak to zespół z Brzeska może czuć spory niedosyt, gdyż był zdecydowanie lepszą drużyną niż goście z Bochni.  „Piwosze” w przeciągu całego spotkania stworzyli sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych, jednak nie udało się ich zamienić na gola. Mimo to Okocimskiemu udało zdobyć się bramki, jednak ostatecznie sędzia uznawał, że padły one z pozycji spalonej.