20 września 2021

Marcin Furmański o meczu z Metalem Tarnów

Marcin Furmański (zawodnik Okocimskiego Brzesko): -” Nie tak miał wyglądać mój powrót na boisku Metalu. Byłem przekonany, że uda nam się zdobyć tu komplet punktów, jednocześnie godnie żegnając się z tym klubem. Niestety dwie żółte kartki wykluczyły mnie z gry i na dodatek straciliśmy ważne punkty. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak podnieść głowy do góry i w kolejnym spotkaniu zdobyć komplet punktów.

Uważam, że w pierwszej połowie zabrakło u nas zaangażowania, mało biegaliśmy przez co nie stwarzaliśmy sobie sytuacji podbramkowych. Nie pokazaliśmy na boisku tego co do tej pory nas cechowało. Tak na prawdę zaczęliśmy grać po moim zejściu z boisku grając w osłabieniu. Udało się wówczas stworzyć kilka bardzo dobrych sytuacji, po których mogliśmy strzelić bramkę. Niestety musimy jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i wyciągnąć z niego wnioski.

Chciałem również podziękować, moim byłym kolegom oraz Zarządowi Metalu za pamięć i za to że docenili moja grę oraz czas jaki tutaj spędziłem.”

Komentarze