19 września 2021

Mateusz Pawłowicz: -„Zagraliśmy słaby mecz…”

Mateusz Pawłowicz: -„Trzeba powiedzieć szczerze i jasno, zagraliśmy dziś słaby mecz, zdecydowanie poniżej naszego poziomu jaki prezentujemy piłkarsko, merytorycznie oraz fizycznie. Jestem bardzo niezadowolony z tego wyniku, ale to nie wzięło się z przypadku ponieważ tak jak powiedziałem zagraliśmy po prostu słabe spotkanie.

Szkoda na pewno sytuacji, gdzie Chawkat obił poprzeczkę, była to sytuacja gdzie mogło być 2:2. Po raz kolejny powtarza się również sytuacją, w której gramy w dziesięciu i w dziesięciu wyglądamy bardzo przyzwoicie i to pod każdym względem. Nie wiem dlaczego ale jak graliśmy w pełnym składzie wyglądało to zdecydowanie gorzej. Dziś mogę być zadowolony jedynie z tego powodu, że reagujemy pozytywnie ale i to nie przyniosło nam choćby jednego punktu.

Jak można zauważyć to od początku rundy mamy problemy ze skutecznością. Mimo to uważam, że sytuację strzeleckie jakie sobie stwarzamy jest zdecydowanie większa niż dorobek bramkowy i jest to na pewno kolejny punkty który musimy poprawić.”

Komentarze