16 września 2021

Mateusz Pawłowicz o meczu finałowym

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -„Zdobyliśmy pierwsze trofeum, mam jednak nadzieje, że nie ostatnie. Jestem pewien, że wraz z drużyną będziemy jeszcze cieszyli się z innych sukcesów. Bardzo się cieszę i uważam, że wygraliśmy dziś zasłużenie, przechodząc do kolejnego etapu tych rozgrywek.

Zespół Korony zagrał dziś bardzo defensywnie, stając na swojej połowie całym zespołem przez co ciężko było przedostać się pod bramkę. Miało to również wpływ na pierwsza połowę, w której tych sytuacji podbramkowych nie było za wiele.

W drugiej połowie udało się nam zdobyć trzy bramki po bardzo ładnych akcjach, jednak musze narzekać nad naszą skutecznością, która ponownie nie stała na zbyt wysokim poziomie. Oprócz strzelonych goli mieliśmy jeszcze kilka sytuacji by wynik ten podwyższyć. Jeśli chodzi z kolei o stracone bramki to uważam, że było to dzieło przypadku i mimo to zwycięstwo się nam dziś należało.

Takie spotkania jak dziś mają służyć temu by Ci zawodnicy którzy wracają po kontuzjach mogli odbudowywać się w normalnej boiskowej rywalizacji. Bardzo pozytywnie oceniam występ za równo Kuby jak i Konrada. Niestety w ostatniej chwili z kadry wypadło mi dwóch zawodników, którzy są chorzy oraz narzekają na drobne urazy.”

Komentarze