14 września 2021

Akademia: Drugi zespół trampkarzy ze zmiennym szczęściem

Szybko toczą się rozgrywki w tarnowskiej I lidze Trampkarzy, w minioną środę drużyna prowadzona przez trenera Marka Małysę gościła na głównym stadionie Okocimskiego drużynę Polanu Żabno.

Mecz rozgrywany w szybkim tempie,  nasza drużyna narzuciła swoje warunki gry i szybko bo już w 9 min wyszła na prowadzenie za sprawą Jakuba Okasa. Z minuty na minutę mecz się rozkręcał i kolejne bramki po składnych akcjach cieszyły zawodników oraz kibiców zgromadzonych na trybunach.

Po przerwie zawodnicy kontrolowali spotkanie i pomimo kilku zmian w składzie zawodnicy pewnie pokonali przeciwnika wynikiem 5:2.

Trampkarze (Tarnowska I Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Polan Żabno 5:2
Bramki dla OKS: Jakub Okas x 3 , Kacper Gut, Szymon Małek

Okocimski KS: Szymon Wolsza –  Nikodem Sambor, Artur Wąsik, Sebastian Pałka, Mciejasz Nikodem, Filip Biernat, Kacper Gut, Szymon Sadel, Bartłomiej Biernat, Dawid Okas, Jakub Okas, oraz na zmiany: Arkadiusz Majchrzak, , Oliwier Gicala, Patryk Siudut, Wojciech Smoleń, Szymon Małek.

W sobotę 11.09 Trampkarze Młodsi musieli natomiast uznać wyższość zawodników z MOSiR Bochnia przegrywając 0:3.

„Mecz rozgrywany na stadionie w Bochni pokazał, że zawodnicy rocznikowo młodsi muszą walczyć i podejmować pojedynki z mocniejszym rywalem z jeszcze większym zaangażowaniem poprzez szybsze rozgrywanie piłki i pokazywanie się do gry. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy, mimo to zespół trenera Marka Małysy miał swoje akcje i swoje szanse na strzelenie kontaktowych bramek. Przeciwnik wykorzystał nasze błędy indywidualne w konkretnych akcjach i to on schodził z boiska zwycięski. My wyciągamy wnioski i pracą, zaangażowaniem na treningach postaramy poprawić i eliminować nasze słabsze strony.” – podsumowuje trener Marek Małysa.

MOSiR Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:0

Okocimski KS: Szymon Wolsza –  Nikodem Sambor, Artur Wąsik, Wojciech Smoleń, Sebastian Pałka, Szczepan Dziadowiec, Kacper Gut, Szymon Sadel, Bartłomiej Biernat, Dawid Okas, Piotr Strzesak, oraz na zmiany: Arkadiusz Majchrzak, , Oliwier Gicala, Patryk Siudut, , Szymon Małek, Bartosz Gałek, Piotr Kmiecik, Mciejasz Nikodem.

Zawodników  Trampkarzy już w środę czeka zaległe spotkanie z liderem tabeli Westovią Tranów. Mecz rozgrywany będzie na boisku Zorzy Zaczarnie o godz. 17.00.