12 września 2021

Akademia: Młodziki 2010 remisują z Wadowicami

W sobotę 11 września czwarty mecz w Małopolskiej Lidze Młodzików Młodszych rozegrała drużyna Młodzików 2010. Zespół prowadzony przez Trenera Michała Kuliga zremisował na wyjeździe z PUKS Karol Wadowice 2:2. Dobrą skutecznością wykazał się Wiktor Szostak, który zdobył dwie bramki. Zawodnik łącznie w 4 meczach strzelił już 6 bramek.

Małopolska Liga Młodzików Młodszych
PUKS Karol Wadowice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:2 (2:1)
Bramka: Kacper Brózda, Kacper Bujowski – Wiktor Szostak x2.

Okocimski KS: Kamil Kościółek – Wiktor Łazarz, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Mikołaj Klecki, Bartłomiej Francuz, Jakub Rydz, Wiktor Szostak, Filip Mucha oraz Filip Jacek, Wiktor Pilch, Bartosz Pabian, Piotr Gryga, Aleksander Małysa, Dominik Dudek.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„Mimo bardzo dobrej gry w początkowej fazie meczu szybko przegrywaliśmy 0:2. Chłopcy nie zrazili się tym faktem, pokazali charakter i udało się w pierwszej połowie strzelić kontaktową bramkę, a po przerwie wyrównać. Druga połowa to bardzo otwarty gra i dużo sytuacji bramkowych pod obiema bramkami. Długimi fragmentami gra zespołu mogła się podobać. Cieszę się, że chłopcy coraz lepiej odnajdują się na dużym boisku. Liga nie zwalnia tempa. W następnym tygodniu czekają Nas dwa mecze: w środę z Termalica Bruk-Bet Nieciecza u siebie, a w sobotę daleki wyjazd na mecz z AP Czarny Dunajec.”

Komentarze