9 września 2021

Mateusz Pawłowicz: -„Potrzebowaliśmy zwycięstwa…”

Mateusz Pawłowicz: -„Dzisiejsze spotkanie z Sokołem potraktowałem jako formę szkoleniową. Jest to element przygotowania zespołu do bardzo ważnego meczu z Wolanią. Oczywiście bardzo się cieszę ze zwycięstwa oraz zdobytych czterech bramek i wierzę, że to zaprocentuje w najbliższą sobotę.

Nasza kadra nie jest jakaś szeroka, ale dziś dałem szansę gry zawodnikom, którzy graja w mniejszym wymiarze czasowym w meczach ligowych. Zawodnicy Ci bardzo dobrze się pokazali m.in Bartek Mochel, Sergiusz Kostecki, który zagrał kilka bardzo dobrych piłek.Cieszę się również z powrotu Kuby Barana, który pali się do gry. Chciał grać całe spotkanie, jednak miałem dla niego przeznaczone tyle minut, a nie więcej. Musimy go trochę stopować z powrotem do gry bo uważam, że jeszcze dużo nam pomoże w obecnej rundzie. Bardzo dobre spotkanie rozegrał również Chawkat, który wpisał się także na listę strzelców.

Potrzebowaliśmy dziś zwycięstwa. Każdy zespół chce wygrywać, my mieliśmy ostatnio dwa mecze z porażką na koncie, więc uważam, że wygrana w Pucharze Polski jest bardzo cenna. Mam nadzieję, że to zaprocentuje w sobotnim meczu.”

Komentarze