6 września 2021

Akademia: Przegrana młodzików rocznika 2010

Drużyna Młodzików 2010 rozegrał drugi mecz w Małopolskiej Lidze Młodzików Młodszych. Zespół prowadzony przez Trenera Michała Kuliga przegrał z Hutnikiem Kraków 2:5. Po dwóch kolejkach zespół z Brzeska ma na koncie jedno zwycięstwo oraz jedną porażkę.

Małopolska Liga Młodzików Młodszych:
Hutnik Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 5:2 (1:2)
Bramki: Filip Mucha, Wiktor Szostak.

Okocimski KS: Kamil Kościółek – Piotr Gryga, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Bartłomiej Francuz, Mikołaj Klecki, Aleksander Małysa, Wiktor Szostak, Filip Mucha oraz Filip Jacek, Dominik Dudek, Antoni Kuciel, Bartosz Pabian, Kacper Zelek.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„Rozegraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę, w której zdobyliśmy dwie bramki i tworzyliśmy kolejne sytuację. Długimi fragmentami gra zespołu mogła się podobać. Wydawało się, że mecz jest pod naszą kontrolą.

Drugą część mecz zaczęliśmy bardzo źle. Może zbyt pewnie poczuliśmy się po pierwszych 30 minutach? Szybko straciliśmy dwie bramki co bardzo napędziło zespół Hutnika. Przegrywaliśmy dużo pojedynków w obronie. Przeciwnicy zagrali dużo lepiej w drugiej połowie, ale my też stworzyliśmy 3-4 bardzo dobre okazję do zdobycia bramki.

Szkoda, że dziś gorzej wyglądała finalizacja. Musimy cały czas poprawiać małe rzeczy by jako drużyna wyglądać coraz.”