22 sierpnia 2021

Dariusz Sosnowski: -„Musimy stąpać mocno po ziemi…”

Dariusz Sosnowski: -„Szczerze to spodziewaliśmy się, że będzie to cięższy mecz, jednak z przebiegu całego spotkania to nie pozowaliśmy zespołowi z Zakliczyna na zbyt wiele. Więcej graliśmy piłką, dominowaliśmy przez co mieliśmy przewagę nad rywalem. Stwarzaliśmy dziś na prawdę dużo sytuacji, jednak nad tym elementem musimy sporo popracować bo wydaje mi się, że piłką dobrze operujemy jednak w decydującym momencie brakuje wykończenia akcji. Dziś udało się zdobyć kolejne trzy punkty i to nas cieszy. Myślę, że w następnych treningach będziemy mocno pracować na poprawą skuteczności.

Z wyników jesteśmy jak najbardziej zadowoleni, jednak musimy mocno stąpać po ziemi bo była to dopiero czwarta kolejka i przed nami jeszcze mnóstwo spotkań. Jednak mimo to cieszymy się z takiego początku jaki mamy. Musimy być skoncentrowani na kolejnych meczach, pokora jest najważniejsza, mocna praca na treningach i walczmy dalej.

Jak najbardziej cieszy zdobyty przez zemnie gol, ale jak dobrze pamiętam w poprzedniej rundzie również dopiero w czwartym meczu zdobyłem swoją pierwszą bramkę, a później było już tylko lepiej. Nie miałbym nic przeciwko aby sytuacja z ubiegłej rundy się powtórzyła.” 

Komentarze