15 sierpnia 2021

Akademia: Pierwszy sparing Orlików rocznika 2011

W sobotę 14 sierpnia swój pierwszy mecz kontrolny rozegrali podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy, którzy na orliku przy szkole „Zielonce” rywalizowali z Football Academy Wojnicz. Mimo, że wynik tego dnia nie była sprawą najważniejszą to można było zaobserwować, bardzo dobrą skuteczność młodych adeptów naszej Akademii. Przeprowadzili oni również szereg ciekawych akcji po których padły bramki. Za tydzień zespół rozegra swój kolejny mecz sparingowy.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Rozegraliśmy dziś pierwszy sparing od momentu rozpoczęcia treningów. Wynik był sprawą drugorzędną. Najważniejsze że chłopcy mogli rywalizować z rówieśnikami z innej Akademii. Widać było u moich chłopaków dużą ochotę do gry mimo upalnej pogody. Fajnie rozgrywaliśmy piłkę. Było kilka ciekawych akcji po trójkącie, widać że to co robimy na treningach chłopcy próbują robić w meczu. Chciałem wszystkich moich zawodników pochwalić za grę i za zaangażowanie mimo upału. Dziękuję przeciwnikowi Football Academy Wojnicz za ten mecz.”

Okocimski KS: Arkadiusz Wąs, Hubert Śliwa, Arkadiusz Latocha, Seweryn Sowa, Kacper Guzik, Dawid Jurkiewicz, Olek Rogóż, Mikołaj Kawa, Karol Gicala, Kuba Pacura, Olgierd Brzyk, Kacper Ciuruś.

Komentarze