8 sierpnia 2021

Sebastian Klimczyk :-„Jesteśmy mocną drużyną…”

Sebastian Klimczyk: -„Gospodarze postawili nam dziś bardzo wysoko poprzeczkę, ale tego właśnie się spodziewaliśmy. Zawsze rola beniaminka jest specyficzna i pierwszy sezon po awansie zawsze idzie się na fali przez co łatwiej się gra spotkania. My natomiast mocno przepracowaliśmy okres przygotowawczy  pracując nad wieloma aspektami  gry w piłkę.  Dziś potwierdziliśmy naszą dobra dyspozycję, a bardzo dobrą myślę, że przyjdzie w ciągu najbliższych tygodni.

Cieszymy się również z dwóch bramek strzelonych w pierwszym meczu, jednak powinno być ich znacznie więcej i myślę, że to jest jedyna rzecz do której można się przyczepić pod kontem gry w tym meczu. Jednak liczą się pierwsze punkty, które to my dziś dopisujemy na swoje konto.

Wszyscy trzymamy kciuki za Konrada, wierzymy że ten uraz nie będzie poważny i liczymy na jak najszybszy powrót jego na boisko bo jest bardzo wartościowym zawodnikiem i jest nam bardzo potrzebny. Zdobyta przeze mnie bramka na pewno cieszy, ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy dziś spotkanie.

W poprzednim sezonie została stworzona nowa drużyna. W przerwie zimowej dołączyło do zespołu sporo zawodników, którzy zrobili na prawdę dużo pracy by Okocimski został na szczeblu czwartoligowym. Mimo, że utrzymaliśmy się dzięki zwycięskim meczu barażowym przez Unię Tarnów to jednak uważam, że to duża zasługo całego naszego zespołu, który wykonał kawał roboty. W tym sezonie chciałbym udokumentować to jak nasza gra i nasz zespół jest mocny. Jesteśmy wstanie walczyć o komplet punktów z każdą drużyną, nie patrząc na jej formę oraz miejsce w tabeli.”

Komentarze