8 sierpnia 2021

Mateusz Pawłowicz:- „Jest się z czego cieszyć…”

Mateusz Pawłowicz:– „Myślę, że pierwsze 15 minut było trudne dla moich zawodników. Jednak z biegiem czasu przejęliśmy kontrolę nad meczem czego skutkiem była zasłużona wygrana. Udało się zdobyć jeszcze w pierwszej połowie dwie bardzo ważne bramki, które praktycznie ustawiły mecz. Chciałem jednak podkreślić, że było dziś dużo elementów gry, które nam wychodziły m.in utrzymywanie się przy piłce czy choćby rozgrywanie piłki od tyłu. Bardzo ważne jest dla mnie również fakt, że nie straciliśmy bramki zachowując czyste konto, więc uważam, że jest się z czego dziś cieszyć.

Jeśli chodzi o Konrada Kuliszewskiego to jest za wcześniej żeby coś rokować. Wiemy tyle, że doznał kontuzji kolana z czego jest nam bardzo przykro. Jednak musimy sobie jakoś poradzić z tą sytuacją. Mamy zawodników z dużą jakością, którzy są wstanie godnie zastąpić Konrada.

Początek sezonu mamy taki, że będziemy grać co trzy dni za równo w lidze jak i Pucharze Polski. Uważam jednak, że każdy zawodnik woli grać częściej spotkania o stawkę niż odbywać jednostki treningowe. Na pewno nie będzie z naszej strony to żadne problem grając w takim systemie.”

Komentarze