7 sierpnia 2021

Czas debiutów

Konrad Kuliszewski, Dawid Lizak oraz Chawkat Zakareya zdołali wystąpić już w oficjalnym meczu w barwach Okocimskiego rozgrywając spotkanie w ramach Pucharu Polski. Ci sami zawodnicy rozegrali swoje pierwsze ligowe spotkanie w barwach „biało-zielonych” na szczeblu czwartoligowym w sezonie 2021/2022.

Niestety pierwszy z nich nie będzie wspominał tego meczu najlepiej. Konrad pojawił się na boisku w wyjściowej jedenastce, jednak zawodnik nie dotrwał nawet do połowy spotkania. W 22 minucie meczu został sfaulowany przez zawodnika gospodarzy na tyle poważnie, że nie mógł kontynuować dalszej gry.  Prawdopodobnie uraz kolana, którego doznał podczas meczu może wyeliminować zawodnika w kolejnych spotkaniach.

Z kolei Chawkat pojawił się na boisku w drugiej odsłonie meczu zastępując w 74 minucie Dawid Lizaka. Młody zawodnik miał okazję zdobycia bramki, jednak w ostatniej chwili jego strzał został zblokowany przez obrońców Jarmuta Szczawnica.

Od początku meczu na boisku pojawił się również wspomniany Dawid Lizak, który po rocznym wypożyczeniu wrócił do zespołu z Brzesku. Napastnik Okocimskiego potrzebował 26 minut na zdobycie swojej pierwszej bramki w nowym sezonie.

 

Komentarze