5 sierpnia 2021

Kadra seniorów na sezon 2021/2022

Przedstawiamy kadrę pierwszego zespołu Okocimski KS Brzesko na nowy sezon 2021/2022. Szkoleniowiec „Piwoszy” Mateusz Pawłowicz ma do dyspozycji 23 zawodników, którzy rywalizować będą na boiskach czwartoligowych.

Wśród nowych zawodników, którzy dołączyli do zespołu znaleźli się: Konrad Kuliszewski grający ostatnio w Wiślanie Jaśkowice oraz Chawkat Zakareya z Rylovii Rylowa. Zespół wzmocnili również zawodnicy, którzy ostatnio przebywali na wypożyczeniu m.in Dawid Lizak (Termalica Bruk-Bet II Nieciecza) oraz Piotr Zagórowski (Wisła Kraków).

Do drużyny po rocznej przerwie wrócił Nikodem Śnieg oraz Arkadiusz Goryczka, który ostatnio zmagał się z kontuzją kolana. Szkoleniowiec Mateusz Pawłowicz  włączył również do zespołu wyróżniających się zawodników Akademii. Wśród nich są Dawid Kurek, Oliwier Okas oraz Bartosz Guzek.

Jeśli chodzi o ubytki kadrowe to z zespołem seniorów pożegnał się Michał Grzesicki, który teraz będzie reprezentował barwy Tymon Tymowa. Na wypożyczenie odeszli Karol Jurkiewicz (GKS Drwinia) oraz Jakub Ogar (Turbacz Mszana Dolna). Z klubem definitywnie pożegnał się również Kacper Ciuruś, który przeszedł do II ligowej Garbarni Kraków. Ze względu na kontuzję z gry zrezygnował wychowanek naszego Klubu Mateusz Wawryka.

W zespole czwartoligowca zmienił się także kierownik drużyny. Tę rolę dotychczasowo pełnił Rafał Zając, jednak od nowego sezonu zastąpi go znany w naszym regionie piłkarskim, doświadczony organizator sportowy Jan Kargul.

W linku przedstawiamy pełną kadrę na sezon 2021/2022.

Komentarze