2 sierpnia 2021

Konrad Kuliszewski nowym zawodnikiem CANPACK Okocimski

Przez cały okres przygotowawczy Okocimski Brzesko testował kilku zawodników, którzy mogliby wzmocnić zespół przed startem nowego sezonu czwartej ligi. Jednym z zawodników, który przekonał do siebie trenera Mateusza Pawłowicza, został Konrad Kuliszewski – zawodnik, który ostatnio występował w Wiślanie Jaśkowice.

Konrad urodził się 18 lipca 1994 w Brzesku. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w Klubie Nadwiślanie Wola Rogowska, z którego przeniósł się do młodzieżowych zespołów Okocimskiego Brzesko. Grał w nich przez pięć sezonów. Następnie związał się z zespołem z Niecieczy, z którego przeniósł się do Garbarni Kraków.

W 2017 roku Kuliszewski wystąpił w UEFA Regions CUP reprezentując Małopolski ZPN. W turnieju finałowym zespół zakończył rozgrywki na drugim miejscu, a Konrad w całych rozgrywkach zanotował cztery trafienia. W tym samym roku Konrad dostał zaproszenie na testy w Hiszpanii. Filmik z tego pobytu przedstawiamy poniżej.

Niewątpliwie największe sukcesy osiągnął w Wiślanie Jaśkowice, w których występował przez ponad 6 sezonów. W tym czasie miał okazję występować na boiskach trzecioligowych, na których zespół grał przez dwa sezony. W tym czasie Konrad zanotował 5 bramek.

Ostatnio Konrad walczył z zespołem z Jaśkowic o powrót do III ligi, jednak w dwumeczu barażowym lepsza okazała się Unia Tarnów, która mimo porażki w pierwszym meczu 1:2 zdołała odmienić losy awansu wygrywając u siebie 4:0.

Zawodnik zdołał już zadebiutować w oficjalnym meczu CANPACK Okocimski Brzesko, występując w spotkaniu pucharowym przeciwko Grom Sufczyn. Podczas meczu wpisał się na listę strzelców oraz zanotował asystę.

Konrada witamy ponownie w Okocimskim Brzesko życząc dużo zdrowia oraz piłkarskich i zawodowych sukcesów.

Komentarze