31 lipca 2021

PP: Juniorzy powalczą o awans z LKS Poręba Spytkowska

Kolejne emocje w rozgrywkach Pucharu Polski czekają nas w najbliższą niedzielę 1 sierpnia 2021 roku. Podopieczni trenera Kamila Króla na własnym terenie podejmą grającą w lidze okręgowej LKS Porębę Spytkowską. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku treningowym przy ul. Mickiewicza o godzinie 11:00.

LKS Poręba Spytkowska rozgrywki w Pucharze Polski rozpoczęła od I rundy, wówczas bez większych problemów zespół wyeliminował „A” klasowy Pagen Gnojnik wygrywając 5:1. Autorami bramek dla drużyny z Poręby zostali wówczas Łukasz Zych, Konrad Kołodziej oraz trzykrotnie Paweł Borowiec.

Warto zauważyć, że w zespole z Poręby występuje bardzo duża liczba zawodników, która w przeszłości reprezentowała barwy brzeskiego klubu. Wśród nich jest m.in. Tomasz Jagiełka, Tomasz Grzyb, Konrad Kołodziej, Paweł Borowiec, Łukasz Hajduga, Antoni Musiał, Mateusz Bieniek oraz Szymon Kołodziej.
W niedziele juniorzy starsi z pewnością będą chcieli zrobić kolejną niespodziankę w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski, po tym jak w poprzedniej rundzie dość gładko poradzili sobie z Jadowniczanką Jadowniki wygrywając 6:2.
Komentarze