7 lipca 2021

Mateusz Pawłowicz na dłużej w CANPACK Okocimski Brzesko

Miło nam poinformować, że dotychczasowy szkoleniowiec „Piwoszy” Mateusz Pawłowicz nadal będzie pracował w CANPACK Okocimski Brzesko. Trener poprowadzi drużynę Seniorów w kolejnym sezonie 2021/2022.

Przypomnijmy, że trener Mateusz Pawłowicz objął zespół w bardzo trudnym czasie. Mimo to zdołał wywalczyć z zawodnikami ponad 20 punktów, które spowodowały, że drużyna utrzymała się na szczeblu czwartoligowym.

-„Niezmiernie się cieszę, że udało się przekonać trenera do dalszej współpracy. Przyszły sezon to reorganizacja rozgrywek, a trener Pawłowicz jest osobą, która pozwala nam realnie myśleć o kolejnym sukcesie, a mianowicie awansie do elitarnej IV ligi.” –  Prezes Zarządu Łukasz Baniak

-„Cieszę się, że doszliśmy z Prezesem do porozumienia i przedłużyliśmy umowę o współpracy. Już od pierwszego  treningu po przerwie, zabieramy się do intensywnej pracy. Przed nami kolejne wyzwania, bo IV ligę czeka reorganizacja. Musimy wykonać ogrom pracy, by znaleźć się w elitarnej lidze. Jestem przekonany, że wszyscy idą w jednym kierunku i będziemy walczyć o postawione cele, a mój zespół w każdym meczu da z siebie maksimum” – podsumowuje Mateusz Pawłowicz.

Komentarze