16 czerwca 2021

Mateusz Pawłowicz: -„Przegraliśmy ważny meczu…”

Mateusz Pawłowicz (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Za równo zespół z Bochni jak i my mieliśmy dziś swoje sytuację, my niestety ich nie wykorzystaliśmy. Ciężko się nam dziś grało w tym meczu, przez co nie mogliśmy rozwinąć skrzydeł. Uważam, że na własnym boisku nam to zdecydowanie lepiej wychodzi. Jednak takie mecze mówiąc kolokwialnie musimy przepychać, niestety dziś się nam to nie udało. Musimy się szybko pozbierać bo w sobotę mamy ostatni mecz i musimy go po porostu wygrać.

Zobaczymy jak się sytuacja potoczy bo Tarnovia ma bardzo ciężki mecz w Białce Tatrzańskiej. My nie składamy broni i gramy dalej. Uważam, że sobotni mecz zadecyduje o wszystkim i że chłopcy to wytrzymają i zdobędziemy kolejne trzy punkty, które dadzą nam utrzymanie.

Patrze na swój zespół i dziś mimo porażki mogliśmy zrobić zdecydowanie coś więcej, niestety to się nie udało. Przegraliśmy ważny mecz, jednak teraz chce się skupić na przygotowaniu chłopaków na najbliższe spotkanie, które jest dla  nas teraz najważniejsze.”

Komentarze