14 czerwca 2021

Mateusz Pawłowicz: -„Zawodnicy są głodni zwycięstw…”

Mateusz Pawłowicz (trener CANPACK Okocimski): -„Oceniając mecz z Watrą, jako drużyna zagraliśmy perfekcyjnie w defensywie. Jestem do siebie oraz do swojej drużyny bardzo krytyczny po każdym meczu ale dzisiaj mówię to z dużą radością, ponieważ byliśmy doskonale przygotowani do systemu grania Watry. Graliśmy trójką obrońców i przeciwnik nie oddał tak na prawdę strzału w światło bramki. Przeciwnik miał pozornie czuć się pewny w operowaniu piłką na własnej połowie natomiast na naszej połowie wszystkie atuty zostały zupełnie zniwelowane przez mój zespół.

Muszę tutaj podkreślić, iż zespół trenera Pawła Nowaka jest zespołem najlepiej poukładanym piłkarsko i taktycznie, stąd też bardzo się cieszę, że udało nam się wygrać kolejny ważny mecz, kontrolując wydarzenia na boisku. Sytuacja jest jednak taka, że mimo wykonanej dużej pracy przez moich zawodników w dalszym ciągu nie mamy pewnego utrzymania.

Zostały dwa mecze, patrzymy na kolejnego przeciwnika, i kierujemy się w dalszym ciągu pracą i pokorą. To jest klucz, by pracować, łapać pewność siebie, mając na uwadze, że weryfikacja w piłce przychodzi co kilka dnia. Jedziemy we wtorek do Bochni na derbowy pojedynek szanując rywala, z respektem ale po swoje, czyli po zwycięstwo.

Widzę po zawodnikach, że mimo presji grania co trzy dni, mimo wielkich emocji, oni są ciągle głodni zwycięstw oraz możliwości rozwoju. Wierze, że 19 będziemy się cieszyć z wielkiego sukcesu Okocimskiego.”

Komentarze