6 czerwca 2021

27. kolejka: Ostre strzelanie Metalu Tarnów

Metal Tarnów urządził sobie ostre strzelanie w meczu przeciwko Glinikowi Gorlice, pokonując ich aż 6:1. Podobnie było również w meczu Unii Tarnów z Limanovią Limanowa. Popularne „Jaskółki” ograły gości wynikiem 5:2. Wysoką wygraną zanotował również Poprad Muszyna wygrywając aż 4:0 z Wolanią Wola Rzędzińska. Trzy punkty zainkasowały również rezerwy Termalici wygrywając z Sokołem Słopnice 2:1.

Ciekawie było również w grupie spadkowej, gdzie ważne punkty zainkasowała Tarnovia Tarnów wygrywając 3:0 z Orkanem Szczyrzyc. Podziałem punktów zakończył się z kolei mecz Watry Białka Tatrzańska z BKS Bochnia, gdzie padł wynik 1:1. Jednobramkowe zwycięstwo odniósł Skalnik Kamionka Wielka pokonując przed własną publicznością GKS Drwinia.

Po 27. kolejce na czele tabeli nadal znajduje się Unia Tarnów, która ma na swoim koncie 60 punktów. Tuż za nią plasuje się Poprad Muszyna, który ma o jedno „oczko” mniej. Na trzecim stopniu podium plasuje się z kolei Lubań Maniowy mający 53 punkty. Zacięta walka o utrzymanie trwa w grupie spadkowej. Swoje cenne punkty zainkasowały: Tarnovia Tarnów oraz „Piwosze”, którzy zainkasowali po trzy punkty. Zespół z Brzeska dzięki swojej wygranej z Rylovią Rylowa awansował na 15 miejsce w tabeli mając na koncie 26 punktów.

27. kolejka:

Metal Tarnów 6-1 Glinik Gorlice
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2-1 Sokół Słopnice
Wolania Wola Rzędzińska 0-4 Poprad Muszyna
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 Lubań Maniowy
Unia Tarnów 5-2 Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice 1-1 Poprad Rytro
Rylovia Rylowa 0-5 CANPACK Okocimski KS Brzesko
Orkan Szczyrzyc 0-3 Tarnovia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Bocheński KS
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 GKS Drwinia

Komentarze