31 maja 2021

Mateusz Pawłowicz: -„Dopóki liga trwa to będziemy walczyć…”

Mateusz Pawłowicz (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Oceniając ten mecz to uważam, że udał się nam go zagrać prawie perfekcyjnie. Prawie, dlatego że straciliśmy bramkę po naszym błędzie, a było to zupełnie niepotrzebne, ponieważ zespół z Barcic nie miał żadnej klarownej sytuacji. Uważam, że w pierwszej połowie taktycznie, piłkarsko oraz w grze defensywnej zagraliśmy bardzo dobrze.

W drugiej połowie udało się nam zdobyć bramkę i gra również wygadała dobrze. Przeciwnik, który przegrywa musiał postawić wszystko na jedną kartę co przełożyło się na walkę do ostatniego gwizdka. W drugiej połowie zabrakło u nas trochę spokoju oraz opanowania. Jednak i tak mieliśmy bardzo dobre sytuacje, które niestety nie wykorzystaliśmy, a te z pewnością by zamknęły całe spotkanie.

Faktycznie w samych końcówkach meczów brakuje nam tego spokoju, gdzie tak na prawdę moglibyśmy tą piłkę bardziej przytrzymać. To zdecydowanie mniej nakręcałoby gości. Jednak jest w tym wszystkim plus, że mimo jakiegoś tam naporu zespołu z Barcic udało się tą piłkę wygrywać, nie dając sobie strzelić jednej bramki więcej.

Teraz mamy tydzień spokojnej pracy bo teraz tego na pewno potrzebujemy. Do każdego meczu podchodzimy  tak samo, a zawodnicy w każdym spotkaniu będą podchodzić na 100% żeby końcowy cel w postaci utrzymania zrealizować. Dopóki liga będzie trwała to nie będziemy odpuszczać i będziemy walczyć.

Jestem pełen szacunku dla moich zawodników za wiarę, za serce oraz charyzmę w tym wszystkim bo wygrywamy u siebie czwarty mecz tworząc twierdze Brzesko. teraz na pewno jakikolwiek zespół by tu nie przyjechał  będzie miał z nami duży kłopot.”

Komentarze