25 maja 2021

Akademia: Orliki 2010 znów zwycięskie

Bardzo dobrze radzą sobie Orliki 2010 w Brzeskiej Lidze Młodzików. W drugim meczu zespół prowadzony przez trenera Michała Kuliga i Mateusza Krokosza pokonał Orła Dębno 13:2.

W 3 kolejce młodzi zawodnicy Okocimskiego zagrają z Rylovią Rylowa. Mecz zostanie zostanie rozegrany w czwartek 27 maja o godzinie 17:00 w Rylowej.

III liga okręgowa Młodzików (Brzesko)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Orzeł Dębno 13:2 (4:1)
Bramki: Filip Mucha 5, Wiktor Szostak 4, Filip Jacek, Beniamin Pabian, Igor Mizera, Bartłomiej Francuz.

Okocimski KS: Kamil Kościółek – Wiktor Łazarz, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Bartłomiej Francuz, Bartosz Pabian, Mikołaj Klecki, Wiktor Szostak, Filip Mucha oraz Kacper Świerczek , Jakub Rydz, Wiktor Pilch, Filip Jacek, Aleksander Małysa, Fabian Rosa, Kacper Zelek.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„Jestem bardzo zadowolony z gry w dzisiejszym meczu. Po straconej bramce na 0:1 chłopcy się nie podłamali, konsekwentnie graliśmy swoją grę co przekładało się na tworzenie kolejnych sytuacji bramkowych, z których strzelaliśmy kolejne bramki. Uczymy się gry na dużym boisku i z każdym meczu nasza wygląda coraz lepiej.
Czeka nas intensywny tydzień. W czwartek zagramy następny mecz ligowy z Rylovią Rylowa, a w sobotę jedziemy na turniej do Krakowa. Dzięki dużej ilości minut spędzonych na boisku zbieramy kolejne doświadczenia i cały czas rozwijamy się indywidualnie oraz jako drużyna.”

Autorem zdjęć jest Piotr Kościółek.

Komentarze