23 maja 2021

24. kolejka: Unia Tarnów liderem rozgrywek

W meczu na szczycie lepiej spisała się Unia Tarnów, która bezapelacyjnie pokonała dotychczasowego lidera Poprad Muszyna wynikiem 4:0. Niespodziewanej porażki doznał również walczący o awans Lubań Maniowy, który przegrał z Metalem Tarnów 1:2. Sporo działa się również w Rabce Zdrój, gdzie miejscowe Wierchy pokonały Glinik Gorlice 4:1. Podziałem punktów zakończył się z kolei mecz Limanovii Limanowa z Sokołem Słopnice gdzie zanotowano wynik 1:1. Trzy punkty zainkasowała Wolania wygrywając przed własną publicznością z rezerwami Bruk-Bet Termalica 2:1.

W grupie spadkowej trzy punkty wywalczyła Watra Białka Tatrzańska, pokonując Poprad Rytro 3:1. Kolejne ważne punkty dopisuje BKS Bochnia, która wygrał 2:0 z Barciczanką Barcice. Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Tarnovii Tarnów z GKS Drwinią (1:1) oraz Skalnika Kamionka Wielka z Rylovią Rylowa (2:2).

Po 24 kolejka na pozycję lidera wysunęła się Unia Tarnów, która ma na swoim koncie 51 punktów. Na drugim miejscu znalazł się Lubań Maniowy, który ma tyle samo punktów (49) co trzeci Poprad Muszyna. Po przeciwnej stronie tabeli znajduje się bezimiennie Poprad Rytro, który ma na koncie 10 punktów. CANPACK Okocimski Brzesko obecnie plasuje się na 17 miejscu w tabeli mając w swoim dorobku 17 punktów.

24. kolejka:

Lubań Maniowy 1-2 Metal Tarnów
Unia Tarnów 4-0 Poprad Muszyna
Limanovia Limanowa 1-1 Sokół Słopnice
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Glinik Gorlice
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Poprad Rytro
Tarnovia Tarnów 1-1 GKS Drwinia
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Rylovia Rylowa
Bocheński KS 2-0 Barciczanka Barcice
Orkan Szczyrzyc 4-2 CANPACK Okocimski KS Brzesko

Komentarze