16 maja 2021

Akademia: Remis juniorów starszych

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy AP CANPACK Okocimski, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza, w którym padł wynik 3:3. Strzelcami bramek dla „biało-zielonych zostali: Mateusz Cięciwa, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz Paweł Borowiec, który ustalił wynik spotkania strzałem z rzutu karnego. 

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla podopiecznych trenera Kamila Króla, którzy prowadzili w meczu już 2:0.  Niestety błędy popełnione przez naszych zawodników doprowadził do tego, że rywale zdołali strzelił trzy bramki wychodząc tym samym na prowadzenie. Mimo to AP CANPACK Okocimski nie poddał się i walczył o zdobycz końcową do końca spotkania. Wynikiem tego było wywalczenie rzutu karnego i pewne jego wykonanie przez Pawła Borowca.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„Widać po moim zespole dobrą reakcję po ostatniej porażce. Mecz był dobrym widowiskiem dla kibiców, niestety musimy ustrzegać się prostych błędów, ponieważ prowadząc dwa do zera za łatwo pozwoliliśmy przeciwnikowi na doprowadzenie do remisu. Cieszę się, że zespół potrafi dobrze reagować na stratę bramek. Kolejnym plusem jest dość płynne przechodzenie w trakcie meczu w różne ustawienia które trenujemy. Staramy się grać odważnie w każdym spotkaniu. Czujemy niedosyt, ale szanujemy punkt.”

Juniorzy starsi (Małopolska I Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:3 (2:2)
Bramki: 2x Mateusz Cięciwa, Paweł Borowiec

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Szymon Niedźwiecki, Karol Płacheta, Bartłomiej Mochel, Antoni Musiał, Paweł Borowiec, Jakub Cisoń, Mateusz Cięciwa, Dawid Kurek oraz Dominik Grochot, Oliwier Polek, Patryk Gawor, Jakub Żurawski, Damian Boroń.

Komentarze