14 maja 2021

Kibice wracają na trybuny

Informujemy, że sobotnie spotkanie pomiędzy CANPACK Okocimski Brzesko, a Skalnik Kamionka Wielka odbędzie się z udział kibiców. Mecz będzie mogło obejrzeć 248 kibiców (25% pojemności stadionu). Każdy kibic będzie musiał zachować reżim sanitarny, w związku z tym prosimy o zajmowanie co czwartego miejsca siedzącego, a w przypadku miejsc stojących należy zachować 1,5 m odstępu.

W związku ze zniesieniem od dnia 15.05.2021 roku obowiązku zakrywania ust i nosa na wolnym powietrzu (tylko wtedy, gdy możliwe jest zachowanie co najmniej 1,5 m dystansu społecznego) informujemy, że taki obowiązek obowiązuje do czasu zmiany przepisów prawa powszechnego. Nie ma obowiązku, aby kibice mieli założone maseczki celem zasłonięcia ust i nosa.

Obowiązek zasłaniania ust i nosa zostaje utrzymany w przypadku osób przebywających na ławkach rezerwowych, ponieważ w tym przypadku nie ma możliwości zachowania 1,5 m dystansu społecznego.

Bardzo prosimy, również by kibice, którzy wybierają się na sobotnie spotkanie zachowali bezpieczny dystans podczas zakupu biletu oraz przy wejściu na stadion.

Bilety:
Normalny: 10 zł
Ulgowy: 6 zł
Kobiety i dzieci do lat 12 za darmo

Komentarze