14 maja 2021

Akademia: Wysoka wygrana Orlików rocznika 2010

Bardzo dobrze zainaugurowali rozgrywki ligowe Orliki 2010. Zespół prowadzony przez trenerów Michała Kuliga i Mateusza Krokosza od rundy wiosennej występuję w Brzeskiej Lidze Młodzików. Po dobrym meczu chłopcy pokonali na wyjeździe Błękitnych Przyborów 10:2.

W drugim meczu zespół prowadzony przez trenera Michała Kuliga zagra z Orłem Dębno. Mecz zostanie rozegrany w czwartek 20 maja w Brzesku na boisku przy ulicy Mickiewicza. Początek o godzinie 17:00.

III liga okręgowa Młodzików (Brzesko)
Błękitni Przyborów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:10 (2:4)
Bramki: Filip Mucha 3, Wiktor Szostak 3, Bartosz Pabian 3, Igor Mizera.

Okocimski KS: Kacper Świerczek, Wiktor Łazarz, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Aleksander Małysa, Bartłomiej Francuz, Mikołaj Klecki, Wiktor Szostak, Filip Mucha oraz Kamil Kościółek, Jakub Rydz, Wiktor Pilch, Bartłomiej Pabian, Antoni Kuciel, Filip Jacek.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„To był dla nas pierwszy mecz ligowy w systemie 1+8. Zbieramy doświadczenie, uczymy się gry na większym boisku. Jestem bardzo zadowolony z postawy całej drużyny. Każdy z chłopaków pokazał się z dobrej strony. Od samego początku dobrze zaczęliśmy mecz, wysoko odbieraliśmy piłkę, dobrze rozgrywaliśmy akcję dzięki czemu tworzyliśmy kolejne sytuację bramkowe. Przyjemnie było patrzeć jak chłopcy wygrywają kolejne pojedynki, wymieniają podania i jak mądrze ustawiają się na boisku. Gratulację dla chłopaków za zwycięstwo i dobry mecz.”

Autorem zdjęć jest Piotr Kościółek.

Komentarze