25 kwietnia 2021

Akademia: Juniorzy starsi rozpoczęli wiosnę od zwycięstwa

Juniorzy starsi rundę rewanżową rozpoczęli od zwycięstwa, pokonując na własnym terenie Górnika Wieliczka wynikiem 2:1. Strzelcami bramek zostali: Jakub Cisoń oraz Kacper Ciuruś, który ustalił wynik spotkania. Jedynego gola dla przyjezdnych zanotował z rzutu karnego Patryk Steinhoff, który jednocześnie dał prowadzenie dla swojego zespołu.

Obecnie podopiecznie trenera Kamila Króla plasują się na siódmym miejscu mając na swym koncie 30 punktów.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -” W pierwszej połowie było widać po moich zawodnikach, że brakowało treningów na naturalnej trawie, ale mieliśmy swoje sytuację, żeby strzelić bramkę. Niestety przydarzył nam się błąd w obronie i tracimy bramkę z karnego. Na drugą połowę wyszła taka drużyna jaką chcemy oglądać. Pokazaliśmy, że możemy zagrać na niezłym poziomie. Każdy zawodnik, który wszedł z ławki, podniósł poziom zespołu. Cieszy wygrana, ale już skupiamy się na środzie i kolejnym rywalu.

Dziękujemy drużynie gości za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach, a my już w środę zagramy kolejny mecz z Prądniczanką w Krakowie.”

Juniorzy starsi (Małopolska I liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Górnik Wieliczka 2:1 (0:1)
Bramki: Jakub Cisoń, Kacper Ciuruś – Patryk Steinhoff.

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Szymon Niedźwiecki, Karol Płacheta, Paweł Borowiec, Damian Boroń, Antek Musiał, Dawid Kurek, Dominik Grochot, Jakub Cisoń oraz Raul Kotarba, Oliwier Polek, Patryk Gawor, Jakub Żurawski, Jakub Konstanty, Kacper Ciuruś.