25 marca 2021

Akademia: Juniorzy młodsi zainaugurowali rozgrywki w Małopolskiej I lidze

W swoim pierwszym meczu w Małopolskiej 1 Lidze Juniorów Młodszych, podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy zmierzyli się z Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Po regulaminowym czasie gry lepsi okazali się być gospodarze, którzy pokonali zespół z Brzeska 3:1. Jedynego gola dla „biało-zielonych” zdobył w 33 minucie Hubert Smulski. 
Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Niestety przegrywamy pierwszy mecz w 1MLJM w Niecieczy z Termalicą. Jestem zły bo wcale nie byliśmy słabszą drużyną od gospodarzy. Mogliśmy pokusić się minimum o remis ale niestety błędy indywidualne zadecydowały, o tym że przegraliśmy ten mecz. Widać było że brakowało nam treningu na dużym boisku bo w niektórych sytuacjach brakowało nam lepszego ustawienia, które zapobiegły by utracie bramek. Trochę też pokrzyżowała nam plany kontuzja Piotrka Pitasia bo musieliśmy zmienić trochę ustawienie. Dobrze, że szybko gramy kolejny mecz (sobota z Garbarnią) bo nie będzie czasu na rozpamiętywanie tego meczu. Trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej.”
Juniorzy młodsi (Małopolska I Liga)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:1
Bramka dla OKS: Smulski.
Okocimski KS: Konrad Augustyn – Igor Uryga (Sebastian Pasek),  Patryk Jawień (75 Tomasz Mikulec), Radosław Curyło, Hubert Smulski – Piotr Pitaś (40 min Wiktor Włodek), Michał Siudut (Mikołaj Jędrzejczyk) – Dawid Poliszak, Oliwier Okas, Karol Kliś (80 Kamil Marecik) – Kacper Ciuruś.
Komentarze