28 lutego 2021

Metal lepszy od CANPACK Okocimski

W niedziele 28 lutego o godzinie 10:00 na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej zawodnicy trenera Tomasza Rogóża rozegrali kolejny mecz kontrolny. Rywalem „Piwoszy” był tym razem Metal Tarnów. Spotkanie to zakończyło się wygraną zawodników z Tarnowa, którzy pokonali CANPACK Okocimski 0:2.

W niedzielnym spotkaniu w zespole z Brzeska zabrakło kilku podstawowych zawodników, co na pewno miało wpływ na końcowy wynik. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, a oba zespoły nie mogły znaleźć drogi do bramki, która zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej części gry lepiej piłką operowali zawodnicy Metalu, którym udało się strzelić dwa gole.

W zespole trenera Tomasza Rogóża cały czas sprawdzania są nowi zawodnicy, tym razem szkoleniowiec mógł się przeglądnąć grze trzem zawodnikom. Ich przyszłość powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach.

Mecz sparingowy
Metal Tarnów – CANPACK Okocimski Brzesko 2:0

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz (zawodnik testowany) – Konrad Fryś, Sergiusz Kostecki, zawodnik testowany, Jakub Baran, Aleksander Ślęczka, Bartłomiej Mochel, Michał Grzesicki, zawodnik testowany, Mateusz Cięciwa oraz Kacper Ciuruś, Maciej Pawlik, Jakub Duda, Piotr Czerwiński.

Komentarze