19 lutego 2021

Robert Ślęczka w CANPACK Okocimski Brzesko

W zimowym okienku transferowym zespół CANPACK Okocimski Brzesko wzmocnił się już trzema nowymi zawodnikami. Jednak to nie koniec ofensywny Klubu, który pozyskał kolejnego zawodnika. Zawodnika który ma pomóc w utrzymaniu się na szczeblu czwartoligowym. Robert Ślęczka od rundy wiosennej będzie reprezentował barwy „Piwoszy” przenosząc się z Wróblowianki Kraków. Z Klubu tego Robert Ślęczka przeniósł się wraz ze swoim kuzynem Aleksandrem Śleczką.

Robert urodził się 23 lipca 1995 w Krakowie. Jego macierzystym klubem jest Gwarek Wieliczka, w którym zaczynał swoją piłkarską przygodę. Ponadto występował w takich zespołach jak Węgrzcanka Węgrzce Wielkie oraz Wróblowianka Kraków. Warto zaznaczyć, że w ubiegłej rundzie w barwach Wróblowianki Robert strzelił 9 bramek.

Największe sukcesy zawodnik odnosił jednak w futsalu, w którym zdobył złoty oraz brązowy medal w kategorii U20. Na swoim koncie ma również srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kategorii U18. Ponadto z zespołem Solnym Miastem Wieliczka oraz Lex Kancelaria Słomniki awansował do ekstraklasowej ligi futsalu. Na swoim koncie ma również sporo występów w młodzieżowej reprezentacji na hali w kategoriach U19 oraz U21. Obecnie zawodnik reprezentuje barwy AZS UEK Kraków.

Roberta witamy w „biało-zielonej” rodzinie życząc dużo zdrowia oraz kontynuacji strzeleckiej passy z poprzedniej rundy.

Komentarze