19 lutego 2021

Aleksander Ślęczka wraca do CANPACK Okocimski Brzesko!

Kolejnym zawodnikiem, który wzmacnia szeregi CANPACK Okocimski Brzesko jest Aleksander Ślęczka. Jest to kolejny zawodnik po Dariuszu Sosnowskim, który był związany z naszym klubem. Do zespołu z Brzeska przechodzi z Wróblowianki Kraków, w której przebywał od początku sezonu.

Aleksander Ślęczka urodził się 3 czerwca 1994 roku w Krakowie. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w zespole Gwarek Wieliczka, którego jest wychowankiem. Kolejnym jego klubem była krakowska Wisła oraz Limanovia Limanowa. W rundzie wiosennej sezonu 2013/2014 przeniósł się do zespołu z Brzeska, w którym grał do rundy jesiennej sezonu 2015/2016.

Po wycofaniu Okocimskiego z II ligi Aleksander przeniósł się do Łodzi. W ŁKS-ie spędził pół roku i wrócił do gry w Wieliczce zasilając zespół miejscowego Górnika. W swoim CV ma również grę w takich klubach jak Wiślanie Jaśkowice, Węgrzcanka Węgrzce Wielkie oraz Wróblowianka Kraków.

Aleksander Ślęczka jako zawodnik w Okocimskim Brzesko sezonu 2013/2014 (runda wiosenna) zanotował pięć spotkań notując 299 minut. W kolejnym sezonie zawodnik rozegrał łącznie 16 spotkań (15 ligowych, 1 Puchar Polski) spędzając na boisku 1098 minut. W tym czasie zanotował jedno trafienie w meczu z Górnikiem Wałbrzych (2:2). Na szczeblu II-ligowym Alekander Ślęczka rozegrał 8 spotkań (w tym 1 w Pucharze Polski) przebywając na murawie 528 minut.

Aleksandra Ślęczkę witamy ponownie w CANPACK Okocimskim Brzesko życząc Mu dużo zdrowia oraz kolejnych sportowych sukcesów.

Komentarze