21 listopada 2020

Porażka na zakończenie

W ostatnim meczu rozegranym w tym roku zespół CANPACK Okocimski Brzesko uległ na własnym stadionie BKS Bochnia 0:3. Strzelcami bramek w meczu zostali: Mariusz Łyduch, Aliba Lando oraz Mirosław Tabor. Zawodnicy trenera Tomasza Rogóża kończą tegoroczne rozgrywki na 17 miejscu w tabeli mając 10 punktów na koncie.

Już początek spotkania pokazał, że nie będzie to łatwy mecz dla „Piwoszy”. W 4 minucie Adam Pałkowski oddał mocny strzał jednak na posterunku stał Karol Jurkiewicz. W odpowiedzi swojej szansy na bramkę szukał Bartłomiej Mochel, który strzałem zza pola karnego próbował wpisać się na listę strzelców. Bramkarz w ostatniej chwili sparował piłkę na rzut karny. Pierwszy gol padł w 13 minucie, a jego autorem został Aliba Lando.

Mimo niekorzystnego wyniku „biało-zieloni” próbowali szybko doprowadzić do remisu. Swoją szansę miał Przemysław Bury, który otrzymał piłkę w polu karny, jednak strzał naszego pomocnika pewnie złapał golkiper gości. W 32 minucie niesygnalizowany strzał oddał Mariusz Łyduch, a piłką powędrowała w samo okienko bramki strzeżonej przez Karola Jurkiewicza.

Bramkę kontaktową w samej końcówce pierwszej połowy próbował zdobyć ponownie Przemysław Bury, który próbował pokonać Damiana Szydłowskiego strzałem z głowy.  Niestety ponownie górą został bramkarz Bocheńskiego.

W drugiej połowie na murawie pojawił się Łukasz Kulig, który po kilku minutach mógł znaleźć się w idealnej sytuacji podbramkowej. Niestety piłka która skierowana była do stopera CANPACK Okocimski w ostatniej chwili została zablokowana. „Piwosze” swojej szansy szukali również po stałych fragmentach gry, a dokładnie Sergiusz Kostecki, którego strzał z okolicy pola karnego wylądował na bocznej siatce.

Wynik spotkania ustalił Mirosław Tabor, który zmusił naszego bramkarza do kapitulacji po raz trzeci w meczu. Sytuacje próbował jeszcze ratować Mateusz Stolarz, jednak nie zdążył wybić piłki.

Spotkanie zakończyło się zasłużoną wygraną gości, którzy jednocześnie cieszyli się z pierwszej wyjazdowej wygranej w obecnych rozgrywkach.

Bramki
Mariusz Łyduch, Aliba Lando, Mirosław Tabor.

Żóte kartki
Przemysław Bury, Mateusz Stolarz, Mateusz Wawryka - Bartłomiej Chlebek, Jarosław Ulas.

Czerwone kartki
Sędzia


Widzowie
Bez udziału publiczności.


Okocimski KS:
Karol Jurkiewicz - Jakub Baran, Sergiusz Kostecki (72' Paweł Borowiec), Mateusz Stolarz, Maciej Pawlik, Jakub Duda, Bartłomiej Mochel (60' Oliwier Okas), Przemysław Bury, Mateusz Cięciwa (46' Łukasz Kulig), Michał Grzesicki (46' Kacper Ciuruś), Mateusz Wawryka.

Skład rywali:
Damian Szydłowski - Tomasz Rachwalski, Mateusz Kasprzyk, Łukasz Sikora, Jakub Pasiut (85' Filip Korta), Ernest Świętek (88' Jakub Kluszcz), Jarosław Ulas (70' Mirosław Tabor), Bartłomiej Chlebek, Adam Pałkowski (75' Kacper Musiał), Mariusz Łyduch, Aliba Lando (78' Dominik Juszczak).
Komentarze