15 listopada 2020

Tomasz Rogóż o sobotnim meczu

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Bardzo ważne punkty udało się nam dziś zdobyć. Tym bardziej, że jest to ciężki teren. Barcice postawiły się nam dziś bardzo mocno, mimo że od 16 minuty grali bez jednego zawodnika. W naszych poczynaniach wkradło się zbyt dużo nerwowości, momentami chyba zbyt szybko chcieliśmy to spotkanie skończyć bo były ku temu sytuację i kilka 100% sytuacji. Na pewno gdyśmy je wykorzystali to zdecydowanie łatwiej by nam się później grało, a tak to nerwowo było do samego końca.

Gospodarze bardzo dobrze zareagowały po wydarzeniach z 16 minuty. Nam z kolei się wydawało, że gdy mamy jedną bramkę strzelona i przewagę jednego zawodnika to spotkanie będzie dużo łatwiejsze. Okazało się inaczej, musieliśmy sporo się nabiegać by zdobyć trzy punkty. 

Teraz przed nami spotkanie z Bocheńskim. Jest to ostatni mecz na własnym stadionie, na którym nie udało się nam jeszcze wygrać.  Jak widać udaje się nam zdobywać punkty w meczach wyjazdowych. Spotkanie z BKS na pewno będzie bardzo ciężkie. Zawsze spotkania derbowe nie należą do najłatwiejszych, ale jest to ostatni mecz i zrobimy wszystko by zdobyć w nim komplet punktów.”

Komentarze