28 października 2020

Akademia: Juniorzy starsi lepsi od Prądniczanki

Po dwóch słabszych spotkaniach juniorzy starsi wrócili na zwycięskie tory wygrywając na własnym terenie z Prądniczanką Kraków 6:3. Hat-trickiem w spotkaniu popisał się Dawid Kurek, dwie bramki zanotował z kolei Damian Boroń, a jednego gola zdobył Jakub Cisoń. 
Po 15 kolejkach zawodnicy trenera Kamila Króla plasują sie na 6 miejscu w ligowej tabeli mając na swym koncie 27 punktów.

Juniorzy Starsi (Małopolska 1 Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Prądniczanka Kraków 6:3 (4:1)
Bramki: Dawid Kurek x3, Damian Boroń x2, Jakub Cisoń

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Karol Płacheta, Szymon Niedzwiecki, Jakub Żurawski, Paweł Borowiec, Damian Boroń, Dominik Grochot, Jakub Cisoń, Dawid Kurek oraz Kamil Hebda, Patryk Gawor, Krystian Bielak, Raul Kotarba

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„W dzisiejszym meczu widać było, że nasza drużyna bardzo chce pokazać, że ostatnie dwa mecze to był wypadek przy pracy. Dzisiaj wygraliśmy kilkoma bramkami, ale najważniejsze że zagraliśmy bardzo ofensywnie i kilka akcji mogło się podobać. Dobrze reagujemy po słabszych meczach. Dziękuje drużynie za ciekawe widowisko. Cieszymy się z kolejnych punktów i z dobrej gry. Za tydzień wyjazd do lidera.”
Komentarze