26 października 2020

Przemysław Bury o niedzielnym meczu

Przemysław Bury (zawodnik AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Po takich seriach porażek wygrana była bardzo ważna. Fajnie, że przyszedł ten moment że mogliśmy zgarnąć komplet z punktów z bardzo niewygodnym przeciwnikiem jakim była Drwinia. Widać było u nas duże zdeterminowanie i dyscyplinę na boisku przez co nie straciliśmy bramki ,a tym samym udało się nam strzelić dwa gole.

Przez ostatni czas dużo słyszałem pogłosek, że nie daje drużynie tego co kiedyś. Zgodzę się z tym, że bywałem w lepszej dyspozycji ale na obecny czas mojej formy wpływa też wiele innych czynników. Z meczu jestem o tyle zadowolony bo udało mi się trafić do siatki i zanotować ładna asystę. Takich meczy powinno być o wiele więcej w moim wykonaniu i jestem przekonany, że tak będzie. Aczkolwiek na dwie nasze wygrane tej rundzie Przemek Bury trafiał do siatki. Zanotowałem asystę po ładnej akcji oraz ustaliłem wynik spotkania. Cała drużyna na to zapracowała z mojej strony mogę się tylko cieszyć, że w jakimś większym stopniu przyczyniłem się do tego.

W najbliższy weekend mamy pauzę , później zostaje nam ostatni oficjalny mecz u siebie z rezerwami Termalici i wyjazd do Barcic. Tak naprawdę w tym roku nie wygraliśmy meczu u siebie. Jeśli podejdziemy z tym samym zaangażowaniem to jestem przekonany, że w tych dwóch ostatnich meczach zgarniemy komplet punktów.”
Komentarze