10 września 2020

Akademia: Juniorzy starsi remisują z Podhalem

Po niezwykle zaciętym meczu juniorzy starsi zremisowali z Podhalem Nowy Targ 1:1. Pierwszego gol w meczu zdobył w 31 minucie Damian Twaróg, wyrównującego gola na wagę jednego punktu zdobył w 70 minucie meczu Mateusz Cięciwa. Obecnie podopieczni Kamila Króla plasują się na 9 miejscu w tabeli mając 11 punktów na koncie.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„Źle weszliśmy w początek meczu, gdzie pojawiało się dużo niedokładności, proste straty i prezenty dla rywali w postaci rzutu karnego, którego na nasze szczęście nie wykorzystują. Niestety tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Druga połowa to już lepsza gra zespołu, gdzie mamy kilka dogodnych sytuacji. Strzelamy jedną bramkę po rzucie karnym. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy piłki meczowej, ale szanujemy zdobyty punkt i walczymy dalej.”

AP CANPACK – Podhale Nowy Targ 1:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Cięciwa 70 – Damian Twaróg 31.

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Dominik Grochot, Karol Płacheta, Bartłomiej Mochel, Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Paweł Borowiec, Jakub Cisoń, Dawid Kurek oraz Oliwier Okas, Oliwier Polek, Jakub Gajewski, Szymon Niedźwiecki.

 

Komentarze