30 sierpnia 2020

Wysokie zwycięstwo rezerw CANPACK Okocimski

Pewne i wysokie zwycięstwo odniosły rezerwy CANPACK Okocimski Brzesko, którzy na własnym stadionie pokonały Orła Lewniowa aż 7:0. Worek z bramkami otworzył debiutujący w zespole Paweł Duda, który tego dnia zanotował hat-tricka w zaledwie 15 minutach. Ponadto do bramki rywali trafiali Jakub Baran, Maciej Pawlik oraz dwukrotnie Jakub Bryl. Obecnie zespół znajduje się na czwartym miejscu w tabeli mając na swoim koncie 3 punkty.

Niedzielne spotkanie w pełni kontrolowali zawodnicy prowadzeni przez trenera Kamila Króla. „Piwosze” już od pierwszych minut zagrażali bramce gości z Lewniowej, którzy w przeciągu całego meczu praktycznie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Karola Jurkiewicza. Dominacja „biało-zielonych” rosła z minuty na minutę czego efektem jest strzelenie rywalom siedmiu goli.

Brzeska „B” klasa:
CANPACK Okocimski II Brzesko – Orzeł Lewniowa 7:0
Bramki: Paweł Duda 12, 16, 27, Jakub Baran 24, Maciej Pawlik 45, Jakub Bryl 70, 90+2.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Krystian Bielak, Patryk Gawor (46′ Jakub Bryl), Oliwier Polek (46′ Kacper Gumularz), Jakub Baran (46′ Piotr Pitaś), Paweł Duda, Jakub Duda, Jakub Konstatnty, Szymon Niedździecki, Maciej Pawlik (65′ Kamil Król), Jakub Żurawski.