6 marca 2020

W sobotę ostatni sparing

W najbliższą sobotę 7 marca zespół CANPACK Okocimski Brzesko rozegra swój ostatni mecz sparingowy przed startem rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Ich rywalem będą rezerwy pierwszoligowej Termalica Burk-Bet Nieciecza. Spotkanie to rozegrane zostanie o godzinie 12:00 na bocznym boisku w Niecieczy.

Oba zespoły doskonale znają się z rozgrywek czwartoligowych, w których obie drużyny występuja. Obecnie rezerwy Bruk-Betu plasują się na 7 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 29 punktów (9 zwycięstw, 2 remisy, 5 porażek). W rundzie jesiennej na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 lepsi okazali się goście, którzy po dwóch trafieniach Macieja Kuchty pokonali „Piwoszy” 2:1. Honorową bramkę dla CANPACK Okocimski Brzesko zanotował z kolei Marcin Woda.

Sobotni mecz będzie ostatnią próbą generalną przed startem rundy rewanżowej, która rozpocznie sie już 14-15 marca 2020 r. Wówczas podopieczni trenera Tomasza Rogóża zmierzą się na włsnym stadionie z Watrą Białka Tatrzańska. Spotkanie to zaplanowano na niedzielę 15 marca na godzinę 11:00.

Po za drużyną seniorów mecze sparingowe rozegra również pierwsza jak i druga drużyna trampkarzy. Aktywny weekend będą mieli również skrzaty trenera Konrada Kołodzieja, którzy wezmą udział w dwudniowym turnieju Smoka w Krakowie.

Komentarze