2 marca 2020

Akademia: Turniej rocznika Orlików 2009 w Rzezawie

W weekend podopieczni trenera Łukasza Kuliga oraz Pawła Dudy wzięli udział w turnieju, który miał miejsce w Rzezawie. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, w której każdy grał z każdym. Zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko rywalizował z takimi zespołami jak: ABC Futbolu Bochnia, Football Academy Brzesko oraz SPN Fair Play. Podczas rozgrywek nie prowadzona był kwalifikacja końcowa, jednak trenerzy naszej Akademii mogli być zadowoleni z postawych swoich podopiecznych.

„Chłopcy pokazali się z świetnej strony. W grze widoczna była radość z piłki, ale też ogromna konsekwencja i zaangażowanie. W ich wieku przyjemność z gry jest szalenie istotna, ale skłamałbym mówiąc, że gra się tylko dla dobrej zabawy, gdzieś na końcu liczą się jednak zwycięstwa. Przed chłopcami jeszcze mnóstwo meczów wygranych, ale też mnóstwo przegranych i to jest ważne, by uczyli się wygrywać i przegrywać oraz wyciągali wnioski. Drużyna pokazała niesamowity charakter i chęć zwycięstwa. Zawodnicy budowali ataki bez presji, konsekwentnie i przede wszystkim cierpliwie. Wielkie brawa dla drużyny i trenera Kuliga” – podsumowuje trener Paweł Duda.

Skład: Filip Wojtaś, Adam Machowski, Jakub Dudzik, Marcel Koloda, Franciszek Mrzygłód, Franciszek Gadzina, Maciej Pasula, Szymon Wawryka, Kamil Mietła, Jakub Smoleń, Daniel Babło.

AP CANPACK Okocimski Brzesko -ABC Futbolu Bochnia
Bramki: Franciszek Gadzina, Jakub Dudzik, Szymon Wawryka

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Football Academy Brzesko
Bramki: Szymon Wawryka, Franciszek Mrzygłód, Franciszek Gadzina

AP CANPACK Okocimski Brzesko – SPN Fair Play
Bramki: Jakub Smoleń,  Marcel Koloda, Szymon Wawryka

 

Komentarze