22 lutego 2020

„Piwosze” lepsi od Wolanii

Sobotni mecz sparingowy zakończył się wygraną podopiecznych trenera Tomasza Rogóża, którzy pokonali ligowego rywala Wolanię Wola Rzędzińska 3:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Mateusz Michoń oraz Jakub Płaczek, natomiast autorami goli dla „Piwoszy” zostali: Mateusz Stolarz, zawodnik testowany oraz Jakub Ogar.

Początek spotkania idelanie ułożył się dla gospodarzy, którzy już w 3 minucie meczu wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Michonia, który dobił strzał swojego kolegi Szczepana Barana. Do przerwy do bramki trafiali już tylko goście z Brzeska, którzy wykorzystywali błędy w defensywie Wolanii wychodząc tym samym na prowadzenie 2:1. Po zmianie stron wynik podwyższył jeszcze Jakub Ogar, który do samego końca walczył z zawodnikami Wolanii strzelając tym samym trzeciego gola. Końcowy wynik ustalił natomiast Jakub Płaczek, który wykorzystał podanie Dominika Minorczyka strzelając tym samym drugiego gola dla swojej drużyny.

Wolania Wola Rzędzińska – CANPACK Okocimski Brzesko 2:3
Bramki: Mateusz Michoń, Jakub Płaczek – Mateusz Stolarz, zawodnik testowany, Jakub Ogar.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – zawodnik testowany, Łukasz Kulig, Mateusz Stolarz, Michał Grzesicki, Dawid Lizak, Sergiusz Kostecki, Jakub Baran, Michał Waśko, zawodnik testowany, zawodnik testowany oraz Maciej Pawlik, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Kacper Ciuruś, Łukasz Kołodziej, Jakub Duda, Przemysław Bury, Jakub Ogar.