14 lutego 2020

Weekendowe mecze sparingowe

Już w najbliższą sobotę 15 lutego zespół CANPACK Okocimski Brzesko rozegra swój kolejny mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Rywalem „Piwoszy” będzie tym razem przedstawiciel IV ligi gr zachodniej Orzeł Piaski Wielkie. Spotkanie to rozegrane zostanie o godzinie 11:00 na obiektach Nadwiślana Kraków.

Orzeł Piaski Wielki po rundzie jesiennej plasuje się na 8 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 27 punktów (8 zwycięstw, 3 remisy oraz 6 porażek). Do liderujących rezerw Cracovii Kraków zespół traci 14 punktów. Sobotnie spotkanie będzie piątym meczem kontrolnym w przerwie zimowej. Wcześniej podopieczni trenera Robert Nowak oraz trenera Radosława Kolańskiego zmierzyli się z takimi zespołami jak: Wieczysta Kraków, LKS Śledziejowice, Błękitni Modlnica oraz Poprad Muszyna.

Oprócz drużyny seniorskiej swoje mecze kontrolne rozegrają również grupy młodzieżowe. Na boiska wybiegną m.in juniorzy strasi, juniorzy młodsi, pierwsza drużyna trampkarzy oraz młodziki. Sparing rozegra także sekcja dziewczęca, która zmierzy się z AZS UJ Kraków. Godziny oraz miejsce spotkań może zobaczyć w HARMONOGRAMIE TRENINGÓW, który znajduje się na stronie głównej.

Wszystkie mecze rozegrane zostaną na obiektach spoza naszego regionu, gdzyż obecenie nie ma możliwości skorzystania z boisk ze sztuczną nawierzchnią w regionie.

Komentarze