8 stycznia 2020

„Piwosze” rozpoczęli okres przygotowawczy

Pierwsza drużyna CANPACK Okocimski Brzesko rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2019/2020. Na pierwszych zajęciach podopieczni trenera Tomasza Rogóża spotkali się we wtorek 7 stycznia na hali sportowej przy ul. Piastowskiej 2 w Brzesku. 

Na pierwszym treningu pojawiło się 16 zawodników, którzy po krótkiej rozgrzewce podzieli się na trzy zespoły rozgrywając ze sobą krótkie gierki. Dobrą skutecznością popisali się m.in Dawid Lizak oraz Jakub Ogar. Na pierwszych zajęciach zabrakło z koli Przemysława Burego, Macieja Pawlika, Arkadiusza Goryczki, Mateusza Stolarz (powrót z wypożyczenia) oraz kilku juniorów, którzy włączeni są do pierwszego zespołu. Na treningu nie pojawili się również Oskar Klimek oraz Sebastian Greń, którym skończyło się wypożyczenie z Orła Dębno. Razem z zespołem trenował za to nowy zawodnik, który przymierzany jest do gry w barwach CANPACK Okocimski Brzesko.

W okresie przygotowawczym „Piwosze” będą trenować 3-4 razy w tygodniu mając do dyspozycji hale sportowe, orliki, siłownie oraz basen. W planach mają również rozegranie 6 spotkań kontrolnych, które odbędą się na sztucznych boiskach. Pierwszy z nich odbędzie się 1 lutego z Orłem Ryczów.

Plan sparingowy:
1 luty – Orzeł Ryczów
8 luty – Rylovia Rylowa
15 luty – Orzeł Piaski Wielkie
22 luty – Wolania Wola Rzędzińska
29 luty – Sokół Maszkienice
7 marzec – Termalica Bruk-Bet Nieciecza II

Komentarze