10 listopada 2019

Rezerwy: Mecz w Biesiadkach zakończony po 2 minutach

W niedziele swój ostatni mecz wyjazdowy rozegrały rezerwy CANPACK Okocimski Brzesko, które udały się do pobliskich Biesiadek by tam z rywalizować o ligowe punkty. Mecz ten zakończył się chwilę po pierwszym gwizdy, gdyż gospodarze wystawili tylko siedmioosobowy skład, a pod dwóch minutach gry kontuzji nabawił się jeden z zawodników Wulkanu. Po tym sędzia nie mógł pozwolić na kontynuację zawodów, gdyż na murawie była zbyt mała ilość zawodników w jednej z drużyn by móc kontynuować grę.

Niedzielne spotkanie odbyło się w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych. Na grę nie pozwalała również murawa, która tego dnia była w bardzo w złym stanie o czym informowali włodarze klubu z Biesiadek. Mimo to sędzia zdecydował, że mecz się odbędzie.

Mimo nierozegranego spotkania „Piwosze” przeprowadzili na boisku rywala, krótki trening oraz wewnętrzną gierką, w której uczestniczył nawet zawodnik Wulkanu. Za tydzień ostatni mecz drużyny rezerw, która już na własnym boisku podejmie Jastrząb Łoniowa. Mecz ten rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 13:00.

Rezerwy (Brzeska „B” klasa)
Wulkan Biesiadku – CANPACK Okocimski II Brzesko – mecz nie dokończony

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Konrad Kołodziej, Jakub Mendel, Hubert Smulski, Karol Płacheta, Sebastian Greń, Jakub Baran, Mateusz Cięciwa, Hubert Sowa, Jakub Cisoń – Jakub Ogar.

Komentarze