19 września 2019

Tomasz Rogóż o środowym spotkaniu

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Drużyna Unii była chyba najlepszym zespołem z jakim przyszło się nam mierzyć w dotychczasowych rozgrywkach. Zespół bardzo poukładany, a każdy z zawodników był na bardzo dobrym IV ligowym poziomie. Nie mieli praktycznie słabych punktów i dlatego uważam, że była to bardzo dobra drużyna.

My natomiast po raz kolejny borykamy się z brakiem skuteczności. Jeszcze przy wyniku 0:0 mogliśmy pokusić się o strzelenie bramki. Uważam, że spotkanie mogło się zakończyć również podziałem punktów gdyż przy lepszym wykończeniu sytuacji powinniśmy strzelić przynajmniej 2 bramki. Pierwszą bramkę którą straciliśmy padła po rykoszecie natomiast druga po zagraniu ręką , dlatego uważam, że jakbyśmy strzelili wcześniej bramkę niż goście to wynik mógłby być w drugą stronę.

Przed nami spotkanie z Tarnovią na pewno pojedziemy tam by to spotkanie wygrać, nic nam innego nie pozostaje niż walka o trzy punkty. Będą to dla nas bardzo ważne punkty pod względem układu tabeli, bo z takimi zespołami które są za nami musimy po prostu wygrywać.”

Komentarze